0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Leversубовници за смешни cupубители на кекси, сè што ви треба е Loveубов и држачи за садови за чаши

Leversубовници за смешни cupубители на кекси, сè што ви треба е Loveубов и држачи за садови за чаши

DEN 155.52
Достапно за нарачка

Залиха

♥ Материјал : Овие држачи за тенџере се изработени од полиестер и памук, со добар квалитет на матрајал отпорен на топлина. ♥ Големина на држачот : 21,7 см (8,6 инчи) *17,5 см (6,9 инчи). Големина на пакување : 24см (9,4inch)*18 см (7,2 инчи). Совети : Рачно мерење на дозволената грешка. ♥ држачи на тенџере со смешни зборови велејќи : „Сè што ви треба е loveубов и кекси“. ♥ Овие држачи за тенџере се одличен помошник за шпорети. Кога правите бисквити, колачи и други деликатеси, тие можат да ве заштитат од скалајте ги рацете. Исто така е добар роденден, домаќинство, Божиќен подарок за мајка ти, тато, пријатели, колеги и така натаму. Ние веруваме дека ќе им се допадне. ♥ Овие држачи за тенџере ќе ви дојдат убаво спакувани во мит на рерна, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Comeе дојде кај вас убаво спакувано во мит на рерна, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. ♥ Материјал : Овие држачи за тенџере се изработени од полиестер и памук, со добар квалитет на матрајал отпорен на топлина. ♥ Големина на држачот : 21,7 см (8,6 инчи) *17,5 см (6,9 инчи). Големина на пакување : 24см (9,4inch)*18 см (7,2 инчи). Совети : Рачно мерење на дозволената грешка. ♥ држачи на тенџере со смешни зборови велејќи : „Сè што ви треба е loveубов и кекси“. ♥ Овие држачи за тенџере се одличен помошник за шпорети. Кога правите бисквити, колачи и други деликатеси, тие можат да ве заштитат од скалајте ги рацете. Исто така е добар роденден, домаќинство, Божиќен подарок за мајка ти, тато, пријатели, колеги и така натаму. Ние веруваме дека ќе им се допадне. ♥ Овие држачи за тенџере ќе ви дојдат убаво спакувани во мит на рерна, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Comeе дојде кај вас убаво спакувано во мит на рерна, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат