0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Козма 10 Пакет 6381ОРБ-А Масло Нанесуваат Бронза Со Килибар Стакло Кабинетот Чаша Повлече-3 Инчен Дупка Центри

Козма 10 Пакет 6381ОРБ-А Масло Нанесуваат Бронза Со Килибар Стакло Кабинетот Чаша Повлече-3 Инчен Дупка Центри

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Висококвалитетно Масло Нанесуваат Бронзена Завршница. Центри за дупки : 3 "(76мм). Вкупна Должина : 3-11/16". Ширина : 1-5/8 "- - - Проекција 1-3/8". Полибагирани Со Вклучени Завртки за Монтирање од 1" - Забелешка : дупките за Завртки мора да се дупчат со дијаметар од 1/4 инчи. Висококвалитетно Масло Нанесуваат Бронзена Завршница. Центри за дупки : 3 "(76мм). Вкупна Должина : 3-11/16". Ширина : 1-5/8 "- - - Проекција 1-3/8". Полибагирани Со Вклучени Завртки за Монтирање од 1" - Забелешка : дупките за Завртки мора да се дупчат со дијаметар од 1/4 инчи. Хардверот козма е начин да се оди при дизајнирање или поправање на вашата кујна или бања. Тие не прават да наплаќаме непотребни ознаки за нивниот хардвер како што прават некои од другите големи брендови. Затоа, давајќи ви одличен хардвер по цена што можете да си ја дозволите. Оди напред, спореди, ние се осмелуваме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат