0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1 сет на украс за венчавки DIY додатоци рачно изработени материјали за накит за забава за украси за дома/wallидови/простории

1 сет на украс за венчавки DIY додатоци рачно изработени материјали за накит за забава за украси за дома/wallидови/простории

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Вашиот креативен дизајн со овие мониста може да го истакне вашиот изглед, да ги сфати очите на сите во толпата. Декорацијата во кујната, забавната соба и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Тоа е креативно и полно со специјални средства, што е многу корисен додаток за DIY. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Погодно е за какви било видови рачно изработени занаети, овие DIY мониста би можеле да ви дадат свој занаетчиски стил. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Направено од издржлив материјал, фино изработка и декоративни. Совршено ќе го украси вашиот простор. Овој креативен DIY материјал е елегантен и шармантен со уникатниот дизајн на формата. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис Оваа ставка е збир на додатоци за DIY, кој е изработен од убав материјал. Одличен додаток за DIY чевли, торби, капи, облека, накит и сл. Креативниот дизајн ќе разубави и ќе ве направи посебни и извонредни меѓу толпата. Можете исто така да направите посебен подарок со DIY материјалот за вашите пријатели и семејство. 40x23. 00cm/ 0. 16x0. 16x9. 04inch.- Белешка : Постојат 6 мониста по влакно, а вкупно 100 нишки. Фатете ги очите на сите во толпата.- тоа е креативно и полно со специјални средства, што е многу корисен додаток за DIY. и декоративни. Пакет, вклучувајќи 1 x сет на пластични мониста, до рачно мерење и снимање на светлина, примената боја и големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат