0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LMMDDP Amplifier Pro Router 300M Network Expander Repeater Extender Extender 2 Антена

LMMDDP Amplifier Pro Router 300M Network Expander Repeater Extender Extender 2 Антена

DEN 3747.68
Достапно за нарачка

Залиха

Подобрување на покриеноста во сите мрежи на WLAN. Пристап до Интернет за компјутери лоцирани на работ или надвор од опсегот на вашата пристапна точка. Во согласност со IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b стандарди. Обезбедува стапки на пренос до 300 Mbps. Поддршка 2,4 GHz WLAN мрежи. Тип на производ : Повторувач : Бела, Black Voltage : AC 110-240 VFrequency Опсег : 2.41-2.48 Ghzim Prove Покриеност во сите мрежи на WLAN. , IEEE 802.11 G, IEEE 802.11b стандарди. Провидува до 300 Mbps стапки на пренос. Режим и стандарден режим на АП.Проиди 10/100mbps Автоматско преговарање за етернет LAN порти. Поправете го јазикот и стабилноста на сигналот.Поставете стандардно рестартирање.Форма на верзијата на формата треба да се рестартира, но сега не треба. Антени. Пакуван : 1x Repeater1 X Installation Guidenote : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLZ проверете дали не ви пречи пред да купите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат