0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1 Инчен Алуминиум Бар Круг Алуминиум Прачка Дијаметар 12 Долго 6061 Алуминиум Круг Бар, Т6511 Солидна Алуминиум Бар Акции Со Едно Правило

1 Инчен Алуминиум Бар Круг Алуминиум Прачка Дијаметар 12 Долго 6061 Алуминиум Круг Бар, Т6511 Солидна Алуминиум Бар Акции Со

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Нашите алуминиумски прачки се направени од 6061 алуминиумски материјал, 6061 алуминиумска прачка имаат добра обработливост, способност за заварување, добра електрична енергија. Алуминиумски прачки 1 "(26мм) х 12 " (306мм) со Еден Владетел од 12 инчи можете да исечете до која било големина што ја сакате. Нашата тркалезна алуминиумска лента е убаво исечена, има висока јачина и цврстина, безбедна за употреба, површината е мазна , со добра отпорност на корозија, отпорност на оксидација и не е лесна за ' рѓа, тоа е вашиот најдобар избор. Алуминиум широко користен производствен мебел, механички делови, прецизна обработка и обемни индустриски материјали итн.Задоволете ги вашите дневни потреби за создавање САМ. Акции Од алуминиумска шипка Совршен за вас проект, добар силен материјал, одличен квалитет и лесен за работа со користење на комплети за допир и умирање. Пакет : Материјал : големина на алуминиумска тркалезна прачка : 1 "(26мм) х 12 " (306мм) Со Една Карактеристика На Владетелот од 12 инчи : 1.6061 алуминиумски прачки добар материјал ЗА изработка на сам занает 2.Алуминиум метал прачка е совршен за различни Занает , мелење, струг, нож хоби суровина . 3,1 инчен тркалезна алуминиумска шипка подолга должина е доволна за да ја исечете по желба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат