0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бокс Бран Игри Опрема Компатибилен СО БЛУ G61s-Екран На Допир QuickTrigger Авто, Активирањето Копчиња Авто Оган Игри На СРЕЌА Мобилни FPS ЗА BLU G61s-Џет Црна

Бокс Бран Игри Опрема Компатибилен СО БЛУ G61s-Екран На Допир QuickTrigger Авто, Активирањето Копчиња Авто Оган Игри На СРЕЌА

DEN 399.20
Достапно за нарачка

Залиха

? [Предност за игри] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со BLU G61s. технологијата За Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игрите на мобилни телефони. Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач.**. ? [Игра Компатибилност] Најдобра употреба за игри како PUBG Мобилен, Повик На Должност Мобилен, Fortnite Мобилни и други мобилни снимање игри. Автоматскиот Quick Trigger може да се пофали со 4 поставки со најмногу 64 КЛИКАЊА во секунда, нудејќи поголема разноврсност на плеерот; дозволувајќи им на корисниците да користат неавтоматско оружје како да се автоматски. [Electronic] Quick Trigger Auto е опремен со технологија на пулс-допир, едноставно ДРЖЕТЕ го левото копче за КОНТИНУИРАНО прислушување. Наполнете и поврзете се без напор! Елиминирајте го изгорувањето на прстот на активирањето и конкуренцијата. ? [Практично] ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ И прицврстување за секогаш кога сакате да играте, каде и да сакате. Брзиот Активирач Може да се пофали со долго траење на батеријата, напојувајќи ве дури и преку најтешките сесии. Доволно мал за да патува насекаде без рефус. ? [Како да се користи] 1. Ставете го џојстикот од врвот На Вашите G61s, прилагодете го на соодветната положба и држете го копчето за вклучување за да започнете. 2. Изберете ГО ИНТЕРФЕЈСОТ за поставување во играта и преместете ја иконата за отпуштање и иконата за насочување кон функционалната точка на допир за играње. Опрема За Игри со боксови компатибилни СО BLU G61s. технологијата За Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игрите на мобилни телефони. Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач.** Најдобра употреба за игри како PUBG Мобилен, Повик На Должност Мобилен, Fortnite Мобилни и други мобилни снимање игри. Автоматскиот Quick Trigger може да се пофали со 4 поставки со најмногу 64 КЛИКАЊА во секунда, нудејќи поголема разноврсност на плеерот; дозволувајќи им на корисниците да користат неавтоматско оружје како да се автоматски. Автоматското брзо активирање е опремено со технологија на пулс-допир, едноставно ДРЖЕТЕ го левото копче за КОНТИНУИРАНО прислушување. Наполнете и поврзете се без напор! Елиминирајте го изгорувањето на прстот на активирањето и конкуренцијата.ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ и прицврстување за секогаш кога сакате да играте, каде и да сакате. Автомобилот Со Брзо Активирање може да се пофали со долго траење на батеријата, напојувајќи ве дури и преку најтешките сесии. Доволно мал за да патува насекаде без рефус.1. Ставете го џојстикот од врвот На Вашите G61s, прилагодете го на соодветната положба и држете го копчето за вклучување за да започнете. 2. Изберете ГО ИНТЕРФЕЈСОТ за поставување во играта и преместете ја иконата за отпуштање и иконата за насочување кон функционалната точка на допир за играње.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат