0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шлаге Комерцијални НД12ЕУОМЕ626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Излезна Брава, Електрично Отклучена, Дизајн На Омега Лост, Сатенска Хромирана Завршница

Шлаге Комерцијални НД12ЕУОМЕ626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Излезна Брава, Електрично Отклучена, Дизајн На Омега

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

УЛ Наведени за 3 час оган врата. Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 " за сите функции освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. 1/2 " Фрли. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. Премиум издржливост и перформанси во брава која е лесна за сервисирање и одржување. УЛ Наведени за 3 час оган врата. Опсег на врата 1-5/8 "- 2-1/8 " за сите функции освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. 1/2 " Фрли. Тестирано на најмалку 3 пати од барањето ОД 1.000.000 ЦИКЛУСИ АНСИ одделение 1. Премиум издржливост и перформанси во брава која е лесна за сервисирање и одржување. СЕРИЈАТА ОРЛ одамна е една од најпродаваните механички брави На Шраг со добра причина - таа е цврста, издржлива, оценета од 1 Степен и одговара на широк спектар на апликации. Сега ја направивме нашата доверлива БРАВА ОД СЕРИЈАТА ND уште подобра со тоа што го олеснивме инсталирањето. Ги додадовме овие подобрувања затоа што знаеме дека бравата инсталирана правилно првиот пат ќе трае подолго и ќе работи подобро. Резултат : поголем мир на умот дека секоја врата е безбедна и обезбедена со брава изградена да трае.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат