0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СИЛВАНИЈА 51480-QHE4X54T5/HO UNV PSN HT SCL T5 Флуоресцентни Баласт

СИЛВАНИЈА 51480-QHE4X54T5/HO UNV PSN HT SCL T5 Флуоресцентни Баласт

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

120/277В. # На Светилки : 3-4. Користен Тип На Сијалица : Флуоресцентна. Димензии : 16.7 "х 1.7 " х 1.2". Баласт Фактор : Нормално. 3-4 Светилка - 120/277 волт-Универзален Напон - Т5-Висока Ефикасност - Старт На Програмата-Квиктроник-Електронски Флуоресцентен Баласт Силванија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат