0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
БХ 1-Нога Низок Профил Агол Продолжување Кабел За Напојување 16 AGG НЕМА 5-15P до 5-15R UL Наведени

БХ 1-Нога Низок Профил Агол Продолжување Кабел За Напојување 16 AGG НЕМА 5-15P до 5-15R UL Наведени

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

бујна вашиот приклучок со ѕид да се ослободи зад плакарот простор.Ослободете Ја Лентата за Напојување и Ѕидниот Штекер дали ви е преку гломазните адаптери зафаќаат простор за неискористени приклучоци? Имаме решение за вас. Го проширува излезот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со нашето продолжување на кабелот од 1 нога за да спречи неред и блокада на излезот од адаптерите за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Направено од висококвалитетен ул Наведен и одобрен материјал ОД АДС. Или лесно можете да ја продолжите должината на постојниот кабел. Кабелот е универзално компатибилен со повеќето мали апарати и Електроника Ул Наведени продолжен кабел Е УЛ Наведени безбедност СО 16 AGG мерач проводници. Со рејтинг од 13 засилувачи/125 волти и обликуван приклучок за ослободување од напрегање, можете да бидете сигурни дека е безбеден и издржлив. Доживотна Гаранција - овој кабел за напојување е поддржан од доживотна гаранција и поддршка на производот за мир при купување. Важни Белешки - овој кабел за напојување не е оценет за надворешна употреба. - Проверете го напонот и рејтингот на засилувачот на вашата опрема за да обезбедите компатибилност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат