0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
12 Од Tejet Poly Check Вентил Врвот Цедилка w/SS 50 Мрежа Екран Отвора @ 10 Psi Земјоделец Делови БОБ 4193A-PP-10-50SS

12 Од Tejet Poly Check Вентил Врвот Цедилка w/SS 50 Мрежа Екран Отвора @ 10 Psi Земјоделец Делови БОБ 4193A-PP-10-50SS

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Tee Jet 4193 A-PP-10-50 SS Цедилка И Проверете Го Телото На Вентилот И Капачето Материјал За Завртки : Материјал За Екран Од Полипропиленска Мрежа : Големина На Екранот Од Нерѓосувачки Челик : 50. 4193а Серија. Цедалка За Капаче За Прскање. Tee Jet 4193 A-PP-10-50 SS Цедилка И Проверете Го Телото На Вентилот И Капачето Материјал За Завртки : Материјал За Екран Од Полипропиленска Мрежа : Големина На Екранот Од Нерѓосувачки Челик : 50.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат