0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јардве Финч кафез Финч кафез Финк кафез Кајнарски кафез пластичен канал, 10 парчиња пластични шупливи кафези, јајца од јајца, алатка за изведување на тавани, папагал

Јардве Финч кафез Финч кафез Финк кафез Кајнарски кафез пластичен канал, 10 парчиња пластични шупливи кафези, јајца од јајца,

DEN 1088.00
Достапно за нарачка

Залиха

Пластично канариско гнездо-може да ги држи јајцата стабилно и лесно. Пластичното канариско гнездо-Пластичниот материјал е издржлив, безбеден и се мие за употреба на птици за миленичиња. Пластично канариско гнездо-прекрасно место за јајца од птици итн. Пластично канариско гнездо-нечистото решетка е доволно мала и не му наштети на канџи за птици. Пластично канариско гнездо-околно за дома, продавница за миленичиња, фабрика за јајца и зоолошка градина. Пластично канариско гнездо-може да ги држи јајцата стабилно и лесно. Пластичното канариско гнездо-Пластичниот материјал е издржлив, безбеден и се мие за употреба на птици за миленичиња. Пластично канариско гнездо-прекрасно место за јајца од птици итн. Пластично канариско гнездо-нечистото решетка е доволно мала и не му наштети на канџи за птици. Пластично канариско гнездо-околно за дома, продавница за миленичиња, фабрика за јајца и зоолошка градина. Опис- Создадете топло гнездо со природен допир за вашето домашно милениче, одлични материјали за миленичиња за дома, зоолошка градина и продавница за миленичиња. гнезда.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат