0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Белата Вода Њу Харбор Изведба 1/4 Патент Пуловер…

Белата Вода Њу Харбор Изведба 1/4 Патент Пуловер…

DEN 1088.00
Достапно за нарачка

Залиха

Поли спандекс мешавина. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Неверојатна рака чувствуваат ултра-мека четкана ткаенина. Поли спандекс измешајте со вистинската количина на истегнување. Дизајниран за голема подвижност на рамената и рацете. Контрастниот Патент додава боја и стил. Везено лого на левиот граден кош и силиконско лого на задниот врат. Заклучете го патентот за крајна удобност и контрола. Новото Пристаниште Во Мејн е мало крајбрежно село познато по своите чамци со јастог и живописен амбиент. Белата Вода Њу харбор 1/4 пуловер со патент се одликува со мек четкан поли спандекс, за одлично чувство на раката и точно истегнување. Шиењето на капакот На Контрастот додава боја и стил. Одлично за пристанишна прошетка, надвор на вечера или круг голф кога е потребен врв со долги ракави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат