0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Величественост 849741 Хардвер Лак Едно Парче Кукла Рачка Со Д Зафат И Џорџтаун Лост Во Живот Месинг

Величественост 849741 Хардвер Лак Едно Парче Кукла Рачка Со Д Зафат И Џорџтаун Лост Во Живот Месинг

DEN 9480.00
Достапно за нарачка

Залиха

Изработен од цврст, фалсификуван месинг за долготрајна издржливост. Идеален за врати што се 84 инчи или повисоки, каде што стандардната висинска плоча не би изгледала на скала. Шаблон за дупчење и хардвер за монтирање вклучени за лесна инсталација. Обично се користи на нефункционалната страна на вратата со двоен влез. Нема заклучување или внатрешен механизам. Изработен од цврст, фалсификуван месинг за долготрајна издржливост. Идеален за врати што се 84 инчи или повисоки, каде што стандардната висинска плоча не би изгледала на скала. Шаблон за дупчење и хардвер за монтирање вклучени за лесна инсталација. Обично се користи на нефункционалната страна на вратата со двоен влез. Нема заклучување или внатрешен механизам. Рабовите на водопадот и грациозните кривини на горниот и долниот дел од плочата обезбедуваат класично, но достоинствено ажурирање на хардверот на вашата надворешна врата. Лачниот едноделен рачка е достапен со Секое Величествено хардверско копче и рачка. Понудени Во Следните величествени дизајнерски завршетоци кои ќе ви помогнат да го измешате и усогласите хардверот на вашата врата : гроздобер месинг, антички калај, сатенски никел, безвременска бронза и Доживотен Месинг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат