0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Радијаторот одговара Scion xD - 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 / Тојота Јарис - 2004 ДО 2019 ГОДИНА

Радијаторот одговара Scion xD - 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 / Тојота Јарис - 2004 ДО 2019 ГОДИНА

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор. € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината од моторот. ● МАТЕРИЈАЛ : единицата е изработена од алуминиумски материјал со висока цврстина, кој е издржлив, крут и може да се носи. Таквиот висок квалитет обезбедува долготрајна употреба. ® ПЕРФОРМАНСИ : ое стандард за лесна инсталација; нашиот комплетен радијатор е изграден со повеќеслојни перки со висока густина за максимална ефикасност на ладењето, обезбедувајќи издржливост при екстремно топло/студено време. ● ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАН : под Притисок и тестиран за да се обезбеди дизајн без истекување за да се вратат перформансите на системот за ладење на вашето возило во оптимална работна состојба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат