0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ОБСЕ Производи За Ладење 2514 Нов Радијатор

ОБСЕ Производи За Ладење 2514 Нов Радијатор

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Дизајниран за оес форма и функција. Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер. Јадрото е индустриски стандард-26 милиметри. Карактеристики 4 плоча нерѓосувачки челик ладилници Тоа Е Оем Стандард. Осц Премиум Нов Автомобилски Радијатор е дизајниран за оес форма и функција. Радијаторите НА ОСЦ се технички напредни и изработени од алуминиум Од Алко Алуминиум од врвен степен. Цевките се обложени со кадмиум внатре и надвор за да се спречи предвремено откажување. ОБСЕ не ги заменува алуминиумските ладилници наместо плочи од нерѓосувачки Челик или концентрични ладилници од Бакар и Месинг и тие користат заптивка за сечење за да се осигураат дека нема протекување. Секој радијатор е индивидуално тестиран под притисок и дизајниран за повеќекратно вклопување без да се загрози изгледот и вклопувањето. Сите потребни фитинзи или хардвер се вклучени во секоја единица. Сите единици го исполнуваат дизајнот НА ЛАДИЛНИКОТ ОЕС со бакарни концентрични ладилници и ладилници за плочи каде што првично е опремен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат