0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Памучни Крпи За Лице Комплет Од 4-Карирани Цветни Крпи За Раце За Бања за Секојдневна Употреба, 29 х 13 Јоргованот

Памучни Крпи За Лице Комплет Од 4-Карирани Цветни Крпи За Раце За Бања за Секојдневна Употреба, 29 х 13 Јоргованот

DEN 335.84
Достапно за нарачка

Залиха

Засилени рабови. Ниска постава. Лесен секој 3,9 мл. Деликатни отпечатоци. Рачни крпи за бања 4 пакување 29 "х 13". Супер Меки памучни крпи за раце не само што се луксузно меки и нежни за вашата кожа, туку и многу впиваат, обезбедувајќи брзо и ефикасно сушење секој пат. Различни Намени-4 крпи за лице за решавање на сите ваши секојдневни задачи за чистење. За сушење раце, миење лице, спа, теретана, капење, бришење садови, патување итн. Деликатни Отпечатоци-комбинацијата на класичен кариран цветен дезен во трендовска јоргована нијанса ги прави овие крпи за лице стилски додаток на секој декор за бања или кујна. Долготрајните крпи за раце за Капење се зајакнати рабови, ниска постава и висока постојаност на бојата. Користете ги за да се разгалите или како внимателни подароци за пријателите и семејството. Рачни крпи за бања 4 пакување 29 "х 13". Супер Меки памучни крпи за раце не само што се луксузно меки и нежни за вашата кожа, туку и многу впиваат, обезбедувајќи брзо и ефикасно сушење секој пат. Различни Намени-4 крпи за лице за решавање на сите ваши секојдневни задачи за чистење. За сушење раце, миење лице, спа, теретана, капење, бришење садови, патување итн. Деликатни Отпечатоци-комбинацијата на класичен кариран цветен дезен во трендовска јоргована нијанса ги прави овие крпи за лице стилски додаток на секој декор за бања или кујна. Долготрајните крпи за раце за Капење се зајакнати рабови, ниска постава и висока постојаност на бојата. Користете ги за да се разгалите или како внимателни подароци за пријателите и семејството. Препуштете се на крајната удобност и стил со карираните цветни крпи за раце вашето секојдневно разгалување само што доби надградба!. Со 4 пакети дарежлива големина од 29 "х 13", секогаш ќе имате свежа и голема крпа при рака секогаш кога ќе ги избришете рацете, ќе го измиете лицето, ќе се истуширате, ќе вежбате итн. Повеќе крпи за бања од ист тип и крпи во соодветни бои се достапни Во Жакота, затоа слободно изберете!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат