0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бајгелонг Рачен Електричен Миксер, 300w Ултра Моќен Кујнски Миксер За Храна со 5 Брзини На Самоконтрола + Турбо Засилување, 5 Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Рачен Микс

Бајгелонг Рачен Електричен Миксер, 300w Ултра Моќен Кујнски Миксер За Храна со 5 Брзини На Самоконтрола + Турбо Засилување,

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

?€СЕРТИФИКАЦИЈА НА ВИСОКО НИВО И УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ Q : Baigelong Професионални Електрични Рака Миксер Е Fda & ETL Наведени И Најдобар Избор за Подарок Давање. Нашиот Рачен Миксер Е Со Кабел За Напојување. ?€СЕРТИФИКАЦИЈА НА ВИСОКО НИВО И УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ Q : Baigelong Професионални Електрични Рака Миксер Е Fda & ETL Наведени И Најдобар Избор за Подарок Давање. Тркалезна Рачка Обезбедува Удобно Ракување. Нашиот Рачен Миксер Е Со Кабел За Напојување.?Ако Има Некој Дел Од Прилозите За Оштетување, Ве Молиме Контактирајте Не За Да Добиете Бесплатна Замена. Телото Е Направено Од Крут Материјал И Отпорен На Абење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат