0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Еко Сервирајте Средни Ракавици За Компостирање, 100 Ракавици За Еднократна Употреба Од Растително Потекло-Без Прав, Без Латекс, Проѕирни Пластични Пластични Ракави?

Еко Сервирајте Средни Ракавици За Компостирање, 100 Ракавици За Еднократна Употреба Од Растително Потекло-Без Прав, Без Латекс,

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

ПЛАСТИКА ОД РАСТИТЕЛНО ПОТЕКЛО : Одлична за планетата! Овие ракавици за еднократна употреба се направени од растителна пластика добиена од пченкарен скроб и се 100% компостирани за природен начин за отстранување на ракавиците. ДИЗАЈН БЕЗ ПРАВ : удобно Одговара на рацете! Овие средни ракавици се без прав, што ги прави лесни за ставање и полетување по употреба. Плус, тие не оставаат лепливи остатоци на вашите раце!. СТИЛСКИ ЈАСЕН ФИНИШ : Ги Надополнува вашите садови и прибор! Дизајнирани во целосно јасна завршница, овие чисти ракавици без прав се стилски начин да ги заштитите рацете додека подготвувате оброци. РАКУВАЈТЕ СО СОСТОЈКИТЕ ИЛИ НЕРЕДОТ БЕЗБЕДНО : Најдете ракавици кои совршено одговараат на вашите раце! Овие проѕирни ракавици удобно одговараат на повеќето раце со средна големина. Мали и големи димензии се достапни и се продаваат одделно. 1000 РАКАВИЦИ ЗА КОМПОСТИРАЊЕ ПО НАРАЧКА : За еднократна употреба за лесно чистење! Овие проѕирни ракавици за компостирање се со должина од 11 инчи и ширина од 9 инчи. Секоја нарачка носи 1000 ракавици.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат