0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гучи ГГ1138О-001 Црн Плоштад Унисекс Очила

Гучи ГГ1138О-001 Црн Плоштад Унисекс Очила

DEN 3664.00
Достапно за нарачка

Залиха

Увезени. Ацетат рамка. Пластична леќа. Неполаризирано. Ширина на објективот : 52 милиметри. Мост : 20 милиметри. Рака : 145 милиметри. Црно Злато. Големина 52/20/145. 2-Годишна Меѓународна Гаранција. Неполаризирано.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат