0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа анти сонце, апстрактна уметност пеперутка зелена ретро

Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа анти сонце, апстрактна уметност пеперутка зелена ретро

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Залиха

платно. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветровити и испуштени во прав, можат ефикасно да ги блокираат капките и плунката на јавни места за да го заштитат вашето здравје. Последно во две димензии, обемот на главата е 22,6 инчи (57,5 см) и 21,2 инчи (54 см). ☀ Светла тежина и преносна, лесна за пакување и тркалање на торбата и џебот. Лесно за чистење, во меѓувреме, повторна употреба и издржлив. ☀ Изработената ткаенина од платно ви обезбедува заштита од сонце додека сонцето тепа и ве одржува кул и удобно. Subубезно за излегување, патување, затворено, на отворено, патување, екскурзии, вежбање, превенција на изгореници од сонце, итн. Платно. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветровити и испуштени во прав, можат ефикасно да ги блокираат капките и плунката на јавни места за да го заштитат вашето здравје. Последно во две димензии, обемот на главата е 22,6 инчи (57,5 см) и 21,2 инчи (54 см). ☀ Светла тежина и преносна, лесна за пакување и тркалање на торбата и џебот. Лесно за чистење, во меѓувреме, повторна употреба и издржлив. ☀ Изработената ткаенина од платно ви обезбедува заштита од сонце додека сонцето тепа и ве одржува кул и удобно. Subубезно за излегување, патување, затворено, на отворено, патување, екскурзии, вежбање, превенција на изгореници од сонце, итн. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате какви било прашања или предлози, добредојде да ни испратите порака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат