0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
39,4мм HSS MT4 Morse Taper Shank Reamer H7

39,4мм HSS MT4 Morse Taper Shank Reamer H7

DEN 1920.00
Достапно за нарачка

Залиха

39,4мм HSS MT4 Morse Taper Shank Reamer. Толеранција : H7. Сликите на производот се само за повикување. 39,4мм HSS MT4 Morse Taper Shank Reamer. Толеранција : H7. Сликите на производот се само за повикување. 39,4мм HSS MT4 Morse Taper Shank Reamer. Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат