0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
13754000-0.5 - Рефрактометар, тестер за индустриска течност, Рајхерт - секој

13754000-0.5 - Рефрактометар, тестер за индустриска течност, Рајхерт - секој

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

0,5. 0,5. Автоматска компензација на температурата за непосредна, точна анализа без да се повикуваат табели за конверзија на температурата, лесно за читање, веднаш мери течности за сечење, растворливи во вода, мешавини за масло/вода, чистачи, бањи за позлата и многу други видови на индустриски решенија. Вклучува упатства за одржување на оптимални стапки на течност/вода. Издржлив, дизајн отпорен на вода. Скалата е мерење на произволна скала заснована на течноста за ладење за работа со метал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат