0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ткајана кожа силвертип шуплива плетенка патека за повторно

Ткајана кожа силвертип шуплива плетенка патека за повторно

DEN 601.44
Достапно за нарачка

Залиха

Мека и издржлива. Направено од 5/8 "Спин најлон. Направено од Вејвер. Меки, но сепак издржливи узди се направени од 5/8" Спин најлон за кој ентузијастите велат дека се чувствува исто како и нејасниот Мохаир. Рачно изработени од ткајачки кожни занаетчии во планината Хоуп, Охајо. 5/8 "x 10 ', црна. Основана од Хари А. Вејвер во 1973 година како продавница за чевли Фрибург, кожа од ткајач порасна од скромни почетоци во доверлив производител на широк спектар на кожа и најлон стока. Денешната кожа на ткајачот доживува континуитет Раст и привлекува на различни американски и меѓународни клиенти на пазарите на кои им служи, вклучувајќи коњи, добиток, милениче, снабдување со кожа и арборист ,. Додека многу се менуваше низ годините, нашата постојана посветеност кон нашите клиенти останува наш главен приоритет. Многумина многумина. Многумина. на нашите производи се рачно изработени во планината Хоуп, Охајо и ги карактеризираат најдобрите материјали, квалификувана американска изработка и завршни допири со години на сигурни перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат