0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Професионална табела за професионална табела за пингпонгаус бр. 2

Професионална табела за професионална табела за пингпонгаус бр. 2

DEN 1272.00
Достапно за нарачка

Залиха

Овој рекет е комбинација на Classic Classic Blade на Stiga, соберете со DHS ураган 8 и стига Мендо, тениска гума од тенис. Костум за целото ниво од почетник до професионална игра. Forehand : Speed ​​85, Spin 90, Control 90. Backhand : Speed ​​89, Spin 85, Control 95. Филм за заштита од гума. Овој рекет е комбинација на Classic Classic Blade на Stiga, соберете со DHS ураган 8 и стига Мендо, тениска гума од тенис. Костум за целото ниво од почетник до професионална игра. Forehand : Speed ​​85, Spin 90, Control 90. Backhand : Speed ​​89, Spin 85, Control 95. Филм за заштита од гума. Овој избор е за ниво на конкуренција (одобрено I.T.T.F.). Оценка на конкуренција. МАСТЕР (ФЛ) рачка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат