0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хитрол Синџир Ролери Транспортер 36 Бостон 1/2 КС

Хитрол Синџир Ролери Транспортер 36 Бостон 1/2 КС

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

неискористени напојува ролери транспортер дел. 36 "Долг Дел со 24" ролки може да се справи со 600 ФУНТИ случаи или палети. Напојува Со Бостон Потпирање 3 фаза .Мотор СО 5 КС Со Погон на Опрема во Бостон. Нозете можат да бидат фабрикувани за номинален надомест. Неискористена освен за тестирање, линијата беше нарачана, но никогаш не се користеше. Испораката ќе варира во зависност од локацијата. Контактирајте не за точна понуда.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат