0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Торба За Ручек На Черепот, Изолирана Сина Виолетова Кутија За Ручек На Черепот Со Ремен За Рамо, Издржлива Торба За Ручек Со Голем Капацитет Со Џебови, Водоотпорна Т

Торба За Ручек На Черепот, Изолирана Сина Виолетова Кутија За Ручек На Черепот Со Ремен За Рамо, Издржлива Торба За Ручек Со

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал за надградба : оваа кул торба за ручек на черепот е изработена од висококвалитетен 300д полиестер, цврст и издржлив и има добар ефект против брчки, многу добро чистење. Внатрешниот изолациски слој е изработен од алуминиумска фолија, која има многу добар ефект на изолација и е исто така многу добра за чистење. Средна големина : големината на Оваа Сина Виолетова чанта за ручек е 10 х 8,9 х 6,5 инчи, средна големина, идеална за секојдневно носење и доволен внатрешен простор, доволно за секојдневна употреба, а има странични џебови, поставувањето простор е многу соодветно. Извонреден дизајн : дизајнот на оваа торба за ручек е многу стилски и удобен. Постојат два начина да ја носите оваа торба за ручек, можете да ја користите горната рачка за носење или да ја користите ременот за да ја претворите во вреќа за ручек со вкрстено тело. Оваа торба за ручек има многу квалитетен изолациски слој внатре, кој може ефикасно да ја одржува храната свежа, не само изолација, туку и ладна, што е многу корисно. Оваа торба за ручек има и два мрежести џебови на страна, можете да ставите чаши за вода, салфетки, чадори и други предмети. Извонредни перформанси на изолацијата : Оваа кул торба за ручек на черепот со изолационен слој од алуминиумска фолија внатре, ефектот на изолација е многу добар, а долгото време на изолација, храната поставена внатре може да биде ефикасна изолација, а исто така има ефект на одржување на студ, многу убаво. Повеќенаменска : Оваа Сина Виолетова чанта за ручек е многу разноврсна, не само рачна, туку и вкрстена, работата за носење ручек е многу погодна, но исто така и во движење како секојдневна употреба на чантата за чанти, може да се користи и како торба за пазарење, многу погодна. Хозојув е посветен на дизајнирање и производство на модерни кеси за ручек со најнови материјали за храна, трослојни материјали за ефикасна изолација, прилагодливи ремени за рамо, извонредна изработка и нови модели, оваа торба за ручек ќе биде вашиот најдобар избор и совршено ќе ја задоволи вашата секојдневна употреба. Изработен ОД ВРВЕН квалитет 600Д полиестер, обложен со 6мм надградена ЈП пена и изолиран со лесна за чистење ПЕВА, може да ја одржува храната ладна/топла 4-6 часа за да ви помогне секогаш да уживате во свежа храна. Материјалот за храна е безопасен за човечкото тело, така што можете да ја ставите храната директно во вреќата. Отстранливиот и прилагодлив ремен за рамо додава пригоден начин за носење на оваа торба за ручек. Мазниот патент и широкиот дизајн ја прават храната лесна за вадење и ставање, а поголемата количина на капацитет може да собере повеќе. Кога не се користи, торбата за ручек може да се преклопи за лесно складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат