0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
КЕХАО Диџеј Кк Животински Премин Ручек Торба Еднократно Изолирани Торба Контејнер Ручек Кутија За Жени Деца Студенти

КЕХАО Диџеј Кк Животински Премин Ручек Торба Еднократно Изолирани Торба Контејнер Ручек Кутија За Жени Деца Студенти

DEN 350.24
Достапно за нарачка

Залиха

Стандардна Големина : 11х 11,5 х 5,5 Инчи.Оваа Торба За Ручек Со Голем Капацитет, Може Совршено Да Одговара На Вашата Кутија За Ручек, Закуски, Овошје,Па Дури И Шише Со Протеински Шејк. Материјал од неопренови : Изработен Од Изолиран Неопрен, Одржувајте Ја Температурата Со Часови, Ја Одржува Вашата Храна Свежа, Чувајте Ја Храната на Вашето Семејство Безбедна Од Непријатни Елементи Пронајдени во Поевтини Пластични Кутии за Ручек за Возрасни. Силен Дизајн На Патент : Силен Дизајн На Патент, Направете Ја Чантата Издржлива, Разновиден Дизајн На Обрасци За Избор. Повеќенаменски : Префект За Шопинг Патувања, Мрзливи Денови Надвор, Торба За Ручек За Училиште, Канцеларија, Теретана, Плажа Или Пливање, Погодна За Родители, Студенти, Мажи,Жени,Моторџии, Работници И Сите Љубители На Ручек И Ужина. Одличен Подарок : Оваа Торба За Ручек Е Лесна И Преклоплива, Лесна За Носење, Поместена Мека Handle.It Е Одличен Подарок За Вашите Пријатели Или Членови На Семејството. Содржина На Пакетот : 1 Х Ручек Торба Ручек Кеси' Карактеристики : 1. Изработени Од Неопренови За Подобра Изолација 2. Тешкиот Патент Ја Прави Торбата За Ручек Цврста И Издржлива 3. Растеглив Материјал За Поставување На Различни Контејнери Или Храна 4. Може Да Се Преклопи Рамно Или Лесно Да Се Навива За Складирање 5. Многу Стилови И Дезени За Да Ги Изберете Преносливите Торби За Ручек Го Прават Вашиот Живот Поздрав, Можете Да Јадете Повеќе Хранлива Салата, Сендвичи, Овошје Наместо Брза Храна, Можете Да Подготвите Вкусна Храна За Вашето Семејство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат