0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црвен Автомобил Празник Плажаизолирана Торба За Ручек За Мажи Жени Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Термичка Поладна Торба За Ручек Со Прилагодлив Старп З

Црвен Автомобил Празник Плажаизолирана Торба За Ручек За Мажи Жени Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба Термичка Поладна

DEN 351.68
Достапно за нарачка

Залиха

●Голем Капацитет●димензијата е 10,5 € 3,5 € 9,5 инчи (L*W*H), оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да одговара на вашата кутија за ручек, закуски, овошје, па дури и шише со протеински шејк. Мрежест страничен џеб убаво држи дополнителни закуски и шише со вода. Врвот на торбата може да биде широко отворен со двојно затворање на патент, вашиот сад за ручек може лесно да се стави и извади. ①Издржливи и Изолирани Торби За Ручек изработени од висококвалитетна ткаенина од 300д оксфорд ОТПОРНА НА кинење, нечистотија и вода. Опремен со еколошка нетоксична алуминиумска фолија за одржување на температурата на храната околу 6 часа зачувување. €Лесно За Чистење Q ткаенината од алуминиумска фолија со топлинска изолација ја прави оваа торба за ручек целосно отпорна на истекување и лесна за чистење, така што можете да ја ставите храната директно во вреќата и да ја избришете со влажна крпа или крпа. ако вашиот сос или супа се истури во неа, избришете ја со влажна крпа. ●Пренослив Дизајн● оваа изолирана торба за ручек опремена со отстранлив прилагодлив ремен за рамо што ви дава опции кога сакате да ги ослободите рацете. Мека ткаенина амортизирана рачка за носење прави да се чувствувате добро додека носите спакуван ручек и нема да ги повредите прстите и дланките. €Мултифункционален●нашата кутија за ручек чува храна или пијалоци свежи и топли часови, Изолирана,Отпорна На Истекување, Водоотпорна,Повеќекратна Употреба, Лесна, погодна за тинејџери, мажи, жени, возрасни, работи како торба за ручек, торба за пикник, торба за пазарење, торба за намирници за вашето најдобро искуство кога одите на работа, теретана, пикник, пешачење итн. Оваа ексклузивна кутија за ручек е направена од квалитетни материјали и е лесна. Обезбедува простор за чување сендвичи, пијалоци, закуски и многу повеќе! Оваа кутија за ручек е добро изолирана за да ја одржува храната ладна во текот на денот. Таа е безбедна за храна и без пвц, безбедна за вашите потреби во исхраната.Со главниот изолиран оддел и страничниот мрежен џеб, можете лесно да ја носите храната и пијалокот без протекување, да уживате во свежата храна и добро време. Цврсти и Издржливи Торби За Ручек Голем Капацитет : Големина на торба За Ручек : 10.5*9.5*3.5 во, пакет дополнителни работи за разлика од кутијата за ручек. Висококвалитетна Ткаенина : Изработена од висококвалитетна најлонска ткаенина од 300 Д, потрајна и обезбедува долг животен век. Страничен Џеб : Многу сладок дизајн, мрежестиот џеб може да ја држи вашата торбичка со сок или шише со вода, ослободете ги рацете. Рачка од пена : Ослободете го притисокот на раката од тешки предмети. Торби за Ручек за пикник изолираните кеси за ручек кои се преполни со карактеристики за да ја одржуваат вашата храна организирана и свежа со часови, плус големиот капацитет да соберете што повеќе, одличен избор за излет, семеен пикник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат