0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Алаза Црвен Змеј Торба За Ручек Тоте Изолирани Поладни Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца Мажи Девојчиња Момчиња За Замрзнува

Алаза Црвен Змеј Торба За Ручек Тоте Изолирани Поладни Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Совршен Подарок : обезбедуваме неколку видови слатки и модерни дизајни за да бидете сигурни дека секој може да ги најде своите омилени чанти, тоа е одлична идеја за подарок за вашето семејство или пријатели, исто така е специјален подарок за одмор, подарок за отворање училиште или божиќен подарок. Нема да се разочарате. Ние ќе ги решиме проблемите за вас во рок од 24 часа. Секоја торба за ручек е внимателно дизајнирана и рачно сошиена, таа е многу силна и издржлива. Користете ја вашата омилена храна и однесете ја со вас во канцеларија, самопослуга, излети, концерти, QQB, забави на плажа, вино и сирење, кампување итн. 7 инчи, оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, лесно може да ги собере сите ваши закуски, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук, еден дизајн на предниот џеб може да ги организира вашите ткива и personal работи, како што се вашиот телефон, картички. Погоден За Многу Прилики : торбата За Ручек е едноставна личност модерна и симпатична, не е погодна само за работа и факултет, туку и активности на отворено, како патување,риболов, пешачење, пикник и така натаму, погодна за сите групи, вклучувајќи жени, мажи и деца исто така. Оваа торба за ручек е 100% безбедна и еколошка, може да се пере и може да ви помогне да го направите својот дел во заштитата на животната средина со тоа што нема да фрлате хартија и пластични кеси. Ако имате какви било прашања или проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте не во секое време. Не треба да се грижите за кинење во шевовите кога носите тешки работи.Уникатен Дизајн : оваа торба за ручек со лесен и преклопен дизајн, мазно затворање со двоен патент, не е торба за ручек за подготовка на оброк, исто така, модерна чанта, торба за пикник, торба за перење, торба за ужина,бидејќи е обемна, оваа стилска торба за ручек е совршена за патување, работа, училиште или уживање во среќен неделен пикник, задебелени рачки се лесни за носење. Може да се изберат неколку бои, да се направат овие кеси за ручек погодни за жени,тинејџерки,девојчиња,мажи,деца,момчиња,возрасни,дами. Торба За ручек Торба Изолирани Ладилни Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца Мажи Девојчиња Момчиња Држач За Замрзнат Ручек За Училишна Работа Стандардна Големина На Торба за Ручек : 9. Материјал : Изработен ОД 300д оксфорд, внатрешноста е изработена од еколошка алуминиумска фолија, нсулирана, водоотпорна, отпорна на истекување, отпорна на прашина,лесна за чистење, мека и удобна. Капацитет На Заостанување : 9. Благодарам. Структура : 1 главен џеб за патент за да ја одржите храната и пијалоците топли или свежи, 1 дизајн на предниот џеб за организирање на вашите personal работи, како што се садови или клучеви, картички,телефони и така натаму,затворањето со двоен патент го одржува посигурен и издржлив, големиот дизајн на отворање го олеснува ставањето на пијалоците, шишето со вода и други предмети. Има топлина /студ/свежо зачувување, може да се користи за пакување замрзната храна, јадења со топла саксија, замрзнати пијалоци, сладолед итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат