0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Розово Злато Сјај Микс ~ Ноктите Уметност ~ Акрилик &засилувач; Гелови од 24/7 Продавница

Розово Злато Сјај Микс ~ Ноктите Уметност ~ Акрилик &засилувач; Гелови од 24/7 Продавница

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Залиха

"Розово Злато" Сјај Микс ~ Ноктите Уметност ~ Акрилик И Гелови. Користете Со Акрилик И Гелови во сооднос од 1 дел сјај - 3 делови Акрилик / Гел. Секоја кеса содржи 1 .5 лажички сјај. Апсолутно ќе ви се допадне овој сјај. Сликите не ја откриваат вистинската убавина. Мора да се види лично. Сите пакети испратени со следење # & безбедно спакувани за транспорт. Сјајна Мешавина" Розово Злато " ~ Уметност За Нокти ~ Акрилик И Гелови е зачудувачка мешавина Од сјај Што Ја менува Бојата Што се рефлектира Од Употреба На Бакар / Злато / Зелена / Чај Со Акрилик И Гелови во сооднос од 1 дел сјај-3 дела Акрилик / Гел секоја кеса содржи 1 .5 лажички сјај. Апсолутно ќе ви се допадне овој сјај. Сликите не ја откриваат вистинската убавина. Мора да се види лично. Сите пакети испратени со следење # & безбедно спакувани за транспорт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат