0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Еневоткс Капак За Кучешко Седиште Прилагоден Стил На Дизајн На Чунхуа Романтично Печатење Капаци За Автомобилски Седишта За Кучиња Водоотпорен Нелизгач Издржлив

Еневоткс Капак За Кучешко Седиште Прилагоден Стил На Дизајн На Чунхуа Романтично Печатење Капаци За Автомобилски Седишта За

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

* Големина : 55 "x58", Четири мрежи ја прават Подлогата безбедно на место . *Материјал : 22.82 Мл. Еднократно И Перат, Водоотпорен Оксфорд. * Користете : мека основа која ќе го поддржи секој кучешки, без оглед на расата или големината. * Карактеристики : Обезбедува заштита на перницата и штитови од излевање до автомобил. *Опис : тој е дизајниран да го направи чистењето едноставно. За Производот * Големина : 55 "x58", Четири мрежи ја прават Подлогата безбедно на место. ·Материјал : 22.82 Мл. Еднократно И Перат, Водоотпорен Оксфорд. * Карактеристики : Обезбедува заштита на перницата и штитови од излевање до автомобил. ·Опис : тој е дизајниран да го направи чистењето едноставно. Карактеристика : questre qure Боја : боја quolré qrove Употреба : мека основа која ќе го поддржи секој кучешки, без оглед на расата или големината. Qlashangests : лесно Расчистување , машина за перење. Qust : нашите производи се направени од 100% тешки оксфорд и траат цел живот. Qustrange : Планирајте романтично патување Со вашето куче, но грижете се за тоа како е уредено кучето? И активните миленичиња ве држат подалеку од патот, не грижете се, нашиот заден капак на кучето е доволно голем и не се лизга водоотпорен за да ги покрие задните седишта на повеќето автомобили, камиони и Теренци. Qustramed дизајнер Совет : Препорачана поставена големина на слика во пиксели 8268 x 6496 или повисока.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат