0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Муратекдс Т - 17 Муратек Кдс Змеј Зафат Тркалање Супер Скара Видов Сечилото

Муратекдс Т - 17 Муратек Кдс Змеј Зафат Тркалање Супер Скара Видов Сечилото

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Употреба : за дупчење и сечење закривени парчиња плочи за гипс картон. Карактеристика 1 : механизам За заклучување На Завртката. Карактеристика 2 : со дупки за монтирање на безбедносни јажиња. Должина на сечилото : 3,1 инчи (80 мм). Дебелина на сечилото : 0,02 инчи (0,6 мм). За дупчење и сечење кривини. Еластомерна гума и држете зафат за полесно држење и цврстина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат