0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АНАБЕЛ Мат Единечна Сенка За Очи Црвено Дрво, 0,05 мл

АНАБЕЛ Мат Единечна Сенка За Очи Црвено Дрво, 0,05 мл

DEN 111.20
Достапно за нарачка

Залиха

Нашата единствена сенка за очи е високо пигментирана пудра која ќе трае цел ден!. Мека, Кадифена Текстура. Изметете На Мазни, Високо Пигментирани. Точка Пакет Тежина : 0.033 Фунти. Оваа сенка за очи има мека, кадифена текстура. Изметете на мазни, високо пигментирани и мешани нијанси кои се подолготрајни за повеќе абење без набори. Нашиот асортиман на сенки е достапен во различни ултра фини, свилени текстури : мат за кадифена боја, бисер за мек сјај, треперлив за прозрачен и суптилен сјај, метален за интензивна осветленост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат