0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сертифициран Меѓународен Страшен Сервер За Мачки 2 Нивоа, Разнобоен

Сертифициран Меѓународен Страшен Сервер За Мачки 2 Нивоа, Разнобоен

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучува : Страшно Мачка Сервер 7" & 9" Плочи. Изработени Со Издржливи Глинени Садови И Метал. Точка Димензии Страшно Мачка 2 Ниво Сервер Во Собата 10 "x 9" x 9.5 " Собрани. Совршен за Секојдневно Јадење и Забава. Плочите Се Безбедни За Миење Садови И Металната Решетка е Рачно Перење. Прославете Ја Ноќта на Вештерките со Оваа плашлива тематска "Исплашена Мачка" 2 Ниво Сет Од Сертифициран Меѓународен, дизајниран од уметникот Џенел Пенер. Послужете ги вашите омилени предјадења И закуски За Ноќта на Вештерките на овој сет со 2 керамички чинии, 7 инчи. и 9 во. Диа., во метален штанд, со 2 избрани дизајни со црна мачка и насмеана тиква, за да ги забавувате семејството и пријателите на овој застрашувачки празник . Бидете сигурни дека ќе ги добиете соодветните керамички чаши, канапе и координативен сервис, како и забавните 3-д предмети и меламин сервери за сите ваши трикови или третирачи !.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат