0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аксијално трки #ax31081 шок вратило 4x83mm за аксијални jeti xl

Аксијално трки ax31081 шок вратило 4x83mm за аксијални jeti xl

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од аксијални трки; Axial Racing е компанија со седиште во САД; Делови се извори од глобални производители. Аксијален тркачки дел број AX31081; UPC 816874013493. Оваа ставка работи со : Axial Yeti XL. Направено од аксијални трки; Axial Racing е компанија со седиште во САД; Делови се извори од глобални производители. Аксијален тркачки дел број AX31081; UPC 816874013493. Оваа ставка работи со : Axial Yeti XL. Аксијални трки бренд 4x83mm шок шахти што се користат во аксијалните jeti xl.features : Работи со 16мм клипни шоканстични конструкции.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат