0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лумин-Машки Шампон За Обновување На Кератин: Рехидрирајте Ја Сувата, Оштетена Коса и Зајакнете Го Растот на Косата - Формулиран Со Масло Од Лисја Од Чајно Дрво за Не?

Лумин-Машки Шампон За Обновување На Кератин: Рехидрирајте Ја Сувата, Оштетена Коса и Зајакнете Го Растот на Косата - Формулиран

DEN 288.00
Достапно за нарачка

Залиха

Дајте И Шанса На Вашата Коса : дали знаевте дека е вообичаено да губите 50-100 прамени коса дневно? Нашиот Кератински Шампон помага да се зајакне растот на проретчената коса и да се зајакнат фоликулите за да се нахрани вашиот скалп и да се даде цврста основа на секое влакно. Цел Првут И Згуснување На Косата : Нашиот шампон е специјално формулиран со масло од чајно дрво за да помогне во намалувањето на првутот и таложењето на маслото. Покрај тоа, маслото од нане помага да се зајакне посилната и погуста коса преку поттикнување на нов раст на косата. Хидратантно И Освежувачко Чистење : производите за коса кај другите мажи можат да ве остават со сува коса или чешање на скалпот. Машкиот шампон на лумин е дизајниран да негува, освежува и штити, оставајќи ви мирис и чувство на свежина цел ден!. Зошто Лумин : ние занает производи прилагодени за мажи. Без разлика дали станува збор за коса, тело или кожа, нашите производи се формулирани за оптимални резултати, помагајќи ви да изгледате и да се чувствувате како шампион!. Шампонот За Обновување На Кератин Специјално Формулиран За Мажи. Како момци, почувствувавме проблеми да се обидеме да најдеме ефективни производи за нега на тело/коса, додека зјапавме во полицата за нега на коса во аптека. Решивме да се справиме со овој проблем. Без разлика на вашата раса, тип на коса или возраст, ние направивме производи за нега на мажи со највисок квалитет. Дизајниран за оптимална ефикасност и ефикасност за машкиот начин на живот. Возвратете Се Против Сува, Проретчена Коса нашиот шампон за мажи не престанува само да ја миете и чистите косата. Со секојдневна употреба, нашиот машки шампон го промовира растот на косата и ја обновува сувата, оштетена коса за да ве држи на врвот на вашата игра. Изгледајте Добро, Мирисајте Добро, Чувствувајте Се Добро Шампонот За Обновување На Кератин На Лумин е формулиран со масло од лисја од чајно дрво и масло од пеперминт за да се намали првутот, да се промовира циркулацијата и да се подобри здравјето на скалпот. Сето тоа додека оставате зад себе суптилен, свеж мирис за да се потсетите колку добро изгледа и се чувствува вашата коса! Како Да Ги Видите Резултатите Изматете четвртина големина количина шампон во влажна коса и масирајте го скалпот со пена. Потоа, темелно исплакнете го шампонот додека не остане пена. Следете Со Регенератор За Зајакнување На Кератин На Лумин. Скролувајте нагоре, ДОДАЈТЕ ВО КОШНИЧКА и доживејте поздрава, посилна коса со Луминот!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат