0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Билни Есенции Био, Освежување Сини Ѓумбир &засилувач; Мицеларна Вода Шампон, 13.5 Унца

Билни Есенции Био, Освежување Сини Ѓумбир &засилувач; Мицеларна Вода Шампон, 13.5 Унца

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Шампонот со син Ѓумбир ја освежува косата за да го открие нејзиниот природен сјај. Изработена со био : обновете ја мешавината на есенцијални антиоксиданси, алое и морска алги, Билни Есенции ја враќа вашата коса во живот. Боја-безбеден, рн-избалансиран со 0% парабени, глутен и бои. Освежителни ноти на свеж цвет од ѓумбир, цветни букети и чист мошус. Направено На Нула Производствен Отпад До Депонија. Освежете ја и кондиционирајте ја косата со Билни Есенции био : обновете Го Шампонот Со Син Ѓумбир. Нежно негувајќи ја секоја влакно, оваа формула безбедна за боја, ph-избалансирана хидрира за да открие природен сјај на влакната. Изработена со био : обнови, нашата мешавина од есенцијални антиоксиданси, алое и морски алги, Регенератор Со Син Ѓумбир, исто така, помага во прочистување и заштита од нечистотии за да ја вратите вашата коса во живот. Без парабени, глутен и бои, Регенераторот Со Син Ѓумбир се освежува додека внесува ноти на цвет од ѓумбир, цветни букети и чист мошус во вашата коса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат