0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Огледало За Огледало за Шминка Со Светла, Зголемување од 1x 2X 3X, Осветлено Огледало За Шминка, Контрола На Допир, Ротација Од 180°, Огледало За Шминка Три Пати, Двојно Н?

Огледало За Огледало за Шминка Со Светла, Зголемување од 1x 2X 3X, Осветлено Огледало За Шминка, Контрола На Допир, Ротација

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

●Usb Полнење Или Напојување Со Батерии ● огледалото за шминка со светла и зголемување може да користи aaa батерии (не се вклучени)или USB кабел за работа. Самото огледало за шминка не може да складира електрична енергија. За среќа, може да ви служи во секоја пригода, кога ќе треба да имате нежна шминка. ●1x,2 X, 3x Режими На Зголемување ● осветленото огледало за шминка има 3 панели за зголемување и гледање со широк агол, што ги Прави трепките, веѓите, ајлајнерот и образите попрецизна Шминка За лице Совршена и рафинирана. Ротирачкиот дизајн од 180° на ова светло огледало ви овозможува лесно да го пронајдете аголот што го сакате, давајќи ви совршено искуство. ●Дополнителен Дизајн За Складирање ● има основа за послужавник од долната страна што е вградена во ова огледало за шминка, само за погодност за складирање. На пример,можете да размислите да ставите некои гаџети како кармини, обетки, прстени, ѓердани, часовници и козметички четки. ●Совршен Подарок● огледалото е практичен и елегантен дизајн. Огледалото можете да го подарите на вашата сопруга, девојка, мајка или пријателка. Или како подарок за одмор, погоден за подарок за роденден, подарок За денот на Вљубените, подарок За Денот на Мајката, подарок За Денот На Таткото, Божиќни подароци за семејството или друг посебен подарок за денот. €Висококвалитетни И Издржливи ● деловите на ова осветлено огледало за суета се изработени од висококвалитетни материјали, убави и издржливи. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме и ќе ви дадеме задоволително решение, така што клиентите ќе имаат пријатно шопинг искуство е нашата постојана потрага. Ако сакате да имате професионална извонредна шминка, ова е идеален избор!Компактен И Пренослив : не Само домашно огледало, туку и огледало за патување, огледалото со три панели лесно се преклопува за крајна преносливост, добро за патување.2x & 3x зголемување : одлично за сѐ што треба да види повеќе детали. На пример, шминкање, отстранување контакти, ставање кармин, ајлајнер, пинцета за веѓи, поставување контактни леќи, маскара и сенка за очи.180° Слободна ротација : Осветлена шминка огледало 180° ротирачки дизајн. исклучителна и убава. Завртете го огледалото за шминка за да го добиете најдобриот агол за различни потреби.Исклучителна декорација и совршен подарок : огледалото за шминка може да се стави во бањата, спалната соба, соблекувалната и други места, стилски и убави. Тоа е исто така совршен подарок за мајка, сопруга и девојка.Вклучен пакет : 1 * Led Огледало За Шминка1 * USB Кабел1 * Упатство за Употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат