0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јекне Гроздобер Кринестоун Крст Обетки Злато ЦЗ Асфалтирани Столпчиња Обетки Луксузни Обетки Верски Распетие Обетки Накит За Жени Девојки

Јекне Гроздобер Кринестоун Крст Обетки Злато ЦЗ Асфалтирани Столпчиња Обетки Луксузни Обетки Верски Распетие Обетки Накит За

DEN 111.84
Достапно за нарачка

Залиха

Кристални вкрстени обетки обетки изработени од легура со добар квалитет,удобни за носење. Златни вкрстени обетки столпчиња се достапни во злато, остануваат долго и нема да оцрнат. Минимални златни обетки во вистински слики, вкусни обетки по ваш избор. Кринестоун крст обетки костум за секојдневно носење или забава свадба матурска ноќен клуб или некои посебни прилики. Гроздобер изјава обетки.Ако има какви било проблеми по добивањето на производот, ве молиме контактирајте не навреме и чувајте ја етикетата ЗА ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА. Ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме одлично шопинг искуство. - Бохо Златни Обетки Капка Обетки Накит деверуши подароци-Супериорен квалитет, тестирани и пред превозот. Дневно Носење-Боја и Големина : Прикажани како слики.Рачно изработен предмет, одлична изработка.Изберете како симпатичен подарок за себе или за вашиот специјален.Ако имате какви било прашања како што се опис на производот, политика за враќање и упатства за испорака, испратете ми е-пошта за детали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат