0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Insaga 304 Link Link Fence Fence Frence Fence Fence Frence Frante Frande Female Female Female For Link Fence Fence, 2 пакувања Postенски шарки за 5/8 '' Pin Fit 1-3/8''Uter дијаметар Пост/цевка, вклучена е завртка/орев/орев

Insaga 304 Link Link Fence Fence Frence Fence Fence Frence Frante Frande Female Female Female For Link Fence Fence, 2 пакувања

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

Врска на тешкиот синџир Врска на портата : Инсага порта на рамката на портата направена од отпорност 'рѓа и корозија 304 не'рѓосувачки челик, мазна завршница, цврста и долготрајна, користена само за 1-3/8' „Надворешен дијаметар пост/цевка и 5/8 ' 'Шарка за шарки. Широко користете : Делови за ограда од синџири се добри за да ја прикачите оградата на ланецот за да ја објавите шарката и да ја управувате портата непречено, исто така може да биде како нова инсталација или замена на старите делови за шарките на портата на цевките, широко користете за шарките на портата на оградата, вратата на добитокот , шарка на фармата порта, шарките на коњите и слично, достапни во 1-3/8 '', 1-5/8'''and 1-7/8 '', погодна за најчеста порта. Спецификации : Овие стеги на портата можат да држат 1-3/8 '' Надворешен дијаметар Пост или цевка, дијаметарот на дупката за шарки на рамката на портата е 5/8 '', што се совпаѓа само со машкото игла за шарки на портата 5/8 ''. Вклучен пакет : 2 парчиња x 1-3/ 8 '' 'Рамска врата шарка со орев/ завртка вклучена за шарка. Нарачајте без грижи : PLS контакт со нас во кое било време ако имате какви било проблеми во врска со нашите производи, ние секогаш ќе бидеме таму за да помогнеме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат