0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Dynippy Компактен огледало квадрат ПУ кожа шминка огледало за чанти за мали џебни огледала преносно огледало на рацете двострано со зголемување од 2 x 1x за жена Мајка Д?

Dynippy Компактен огледало квадрат ПУ кожа шминка огледало за чанти за мали џебни огледала преносно огледало на рацете двострано

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Компактен материјал за огледало : PU кожа + метал + стакло. Големина : околу 3,46 x 2,46 x 0,4 инчи. Зголемување : едната страна од огледалото = 2x зголемување, другото огледало е 1x вистински поглед. Ова одлично компактно огледало со двојно еднострано ви овозможува да го имате насекаде со вас; На датум, на социјален собир, за време на концерт или ноќно девојче! Одличен подарок за секого : или за роденденот на вашата ќерка или за дипломирање на вашата најдобра пријателка, овој врвен квалитет. Од која било причина не сте задоволни со нарачаното компактно огледало, ние ќе ви го вратиме секој цент. Било какви прашања, слободно контактирајте не. Компактен материјал за огледало : PU кожа + метал + стакло. Големина : околу 3,46 x 2,46 x 0,4 инчи. Зголемување : едната страна од огледалото = 2x зголемување, другото огледало е 1x вистински поглед. Ова одлично компактно огледало со двојно еднострано ви овозможува да го имате насекаде со вас; На датум, на социјален собир, за време на концерт или ноќно девојче! Одличен подарок за секого : или за роденденот на вашата ќерка или за дипломирање на вашата најдобра пријателка, овој врвен квалитет. Од која било причина не сте задоволни со нарачаното компактно огледало, ние ќе ви го вратиме секој цент. Било какви прашања, слободно контактирајте не. Компактно огледало.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат