0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3дроза Болно Најзадоволувачка Болка Црна Буква На А. - Биро Рампа Место Душеци

3дроза Болно Најзадоволувачка Болка Црна Буква На А. - Биро Рампа Место Душеци

DEN 1448.00
Достапно за нарачка

Залиха

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место мат за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржливата гумена основа што не се лизга спречува лизгање на големата подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно се чисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Работи добро на различни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подарок за секоја пригода. Болно Најзадоволувачка Болка Црната Буква На Подлогата За Бела Позадина Е висококвалитетна подлога за биро со големи димензии, 23" х 16" со дебелина од 0,08". Печатени со исклучителни сублимирани дизајни. Разноврсна за дома, канцеларија, училиште и игри. Оптимизиран за удобност и издржливост. Исто така може да се користи како место мат. Направено од тешка рециклирана гума.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат