0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Г47500М Печатење Глава За Печатење За Зебра 110xiii 110XI3 Плус 96Xi3 Плус Термичка Етикета печатач 600dpi Вистински

Г47500М Печатење Глава За Печатење За Зебра 110xiii 110XI3 Плус 96Xi3 Плус Термичка Етикета печатач 600dpi Вистински

DEN 10864.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сосема нова Вистинска Глава За Печатење, гаранција За Гаранција Од 3 Месеци. За Зебра 110xi3/96 Xi3 Плус Термичка Етикета Печатач 600dpi. Дел број Зебра Г47500М. што вклучува : 1x Термички Вистински 110 Xi3 Плус Глава за Печатење 600dpi. Слободен Експрес Превозот : 3 работен ден Во САД Од Страна На Федекс експрес. Сите нарачки се испраќаат истиот ден од понеделник до сабота ако вашата исплата е примена од 5p. m. (Пекинг Стандардно време). Г47500М Печатење Глава За Печатење За Зебра 110xiii 110 XI3 Плус 96 Xi3 Плус Термичка Етикета печатач 600dpi Вистински.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат