0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фудбалски Гол И Италија Знаме Џеб Гледајте Модни Бројки Скала Кварц Часовник Со Синџир За Мажи Жени

Фудбалски Гол И Италија Знаме Џеб Гледајте Модни Бројки Скала Кварц Часовник Со Синџир За Мажи Жени

DEN 287.68
Достапно за нарачка

Залиха

легура. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од легура, многу издржлив. Дизајн : џебниот часовник е опремен со капак, што може подобро да го заштити вашиот џебен часовник; дизајнот на ланецот е погоден за да го носите во секое време. Големина : дијаметар на џебниот часовник : 1,38 инчи, дебелина : 0,47 инчи, достапни се три стилови, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилика : Стилскиот џебен часовник е совршен за продолжување на работа, службено патување, одмор, патување, правење на вашиот живот поудобен. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Издвојте се од толпата со стилски џебен часовник. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за изборот што го направивте во моментов.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат