0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ХЗГДЕН Соблекувална, Едноставна Шкафче Соба Приватност Засолниште Тип Ц Фитинг Соба, Завеса Песна Менување Соба, Полица За Прикажување Нето Црвена Шкафче СОБА САМ

ХЗГДЕН Соблекувална, Едноставна Шкафче Соба Приватност Засолниште Тип Ц Фитинг Соба, Завеса Песна Менување Соба, Полица За Прикажување

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. ? Ткаенина за завеси : висококвалитетна постелнина, отпорна на влага, засенчување, не е лесно да се избледи. Природно овенати, не е лесно да се деформираат. Самостоен лизгачки прстен за брза и лесна употреба. ? 100% Сосема нов и висок квалитет. Висококвалитетни метални материјали, Подолг век на траење. Лесен за инсталирање. Погоден за соблекувална во продавница за облека, шкафче во трговски центар. ? [ПАРТИЦИЈА ЗА ПРИВАТНОСТ]Едноставен привремен екран во просторијата, изработен од густ Полиестер, мек на допир, природна завеса, ефикасно заштитувајќи повеќе од 90% од светлината, обезбедувајќи личен простор. ? [ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ]Користете висококвалитетна метална челична цевка со одлична стабилност! Задебелените ткаенини за засенчување обезбедуваат приватност и личен простор. ? [Опсег на примена] : едноставната привремена соблекувална е многу погодна за канцеларии, големи трговски центри, бутици, продавници за облека, студија, продавници за невести, куќи, гардероби итн. ????????????Користење на тоалетот и уживање во брз туш кога одите на кампување надвор. Исто така, обезбедува соблекувална за моделите да ја менуваат облеката кога пукате на отворено, за натпревар во танцување или за облека што одговара на штандови за облека големина : 80х85х200см, 95х100х200см тежина : околу 9кг, 11кгпакетот содржи : ленена завеса х 1метална рамка х 1 (црна)Метална кука и јамка : металната рамка е спакувана во делови, без абење и лесна За собери.Ако имате какви било прашања во процесот на купување на овој производ, можете да не контактирате по пошта, ние ќе ви одговориме навреме!????????????Повратни информации од клиентите за нашите производи : Одличен Менувачки Штанд за Фотосесии, соблекувална од страната на базенот!Цврста ткаенина што не можете да ја видите!Супер Цврст и Добро Изграденмногу убав квалитет!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат