0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ванглхст Торба За Складирање Облека Со Голем Капацитет, Организатор За Преклопување За Ќебиња Плакари Спална Соба, Преклоплив Со Цврст Патент, Сива Боја

Ванглхст Торба За Складирање Облека Со Голем Капацитет, Организатор За Преклопување За Ќебиња Плакари Спална Соба, Преклоплив

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Врвен Квалитет : Изработен од ПВЦ, издржлив материјал, еколошки. Дизајн со лесно Носење : оваа преклопна кутија за складирање Има Удобна рачка за лесно носење. 66Л капацитет можете полесно да ги организирате и транспортирате потребните предмети. Анти-прашина со Капак : капакот спречува прашина и нечистотија да влезат внатре. Тркалезните агли на кутијата се безбедни и за возрасни и за деца. Заштеда на простор, Дизајн На Преклопување : Неколку кутии за складирање може да се наредат една врз друга. Може да се наредени во повеќе слоеви за да заштедите простор и да ја зголемите стабилноста. Овие иновативни канти за складирање што може да се склопат може да се срушат целосно рамно за да бидат полесни за складирање кога не се користат. Диво апликации : оваа кутија за складирање што може да се преклопи не е идеална само за багажникот на возилото, автомобилите, патувањето, кампувањето или транспортот на храна во автомобилот, туку и за плакарот, гардеробите, кујните, бањите, шкафчињата итн. Оваа кутија за преклопување може да се користи и како алатка за играчки документи ќебиња кутија за складирање за купување. Без разлика дали треба да чувате играчки во плакарот на вашето дете, сакате да ги одржувате вашите градинарски алатки поорганизирани во гаражата или сакате лесен начин да ги ставите најважните работи за возилото на едно место, Ништо не е посоодветно Од оваа компактна кутија за складирање што заштедува простор. Карактеристики : Мал и убав изглед, едноставна работа на преклопување и лесен за употреба; Практичен дизајн на рачката, лесен за носење; Редење, Склопување и заштеда на простор; Широко Апликации : кутија За Складирање за подигање на автомобил; Кутии За складирање Облека; кутија за складирање Играчки; Гајба за Купување. Тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. параметар : Материјал : Пвц Отворени Димензии : 50см х 40см х 33см Тежина : Вклучен Е 1кг Пакет : 1 х Преклоплива Кутија за Складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат