0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Рекомбинантен Соланум Ликоперсикум 40 ти рибозомален протеин С25

Рекомбинантен Соланум Ликоперсикум 40 ти рибозомален протеин С25

DEN 297.60
Достапно за нарачка

Залиха

Генениме : РПС25. Видови : Соланум ликоперсикум (Домат) (Ликоперсикон ескулентум). Тампон за складирање : тампон базиран На Трис, 50% глицерол. Секпос : 1-108. Складирање : Чувајте на -20 Степен Ц, за продолжено складирање, зачувајте на -20 степен Ц или -80 Степен Ц. * Извор : Е Коли Или Квасец или Бакуловирус Или Клетка На Цицачи; *Чистота : >90%; *Информации За Ознаката : Неговите обележани; *Белешки : Не се препорачува Повторено замрзнување и одмрзнување. Чувајте работни аликвоти на 4 степени Целзиусови до една недела.*Seq : MAPKAQPP PSSKPAKSGG GKQKKWSK GKQKEKVNNM VLFDKSTYDK LLSEAPKYKL ITPSVLSDRL RISGSLARKA IRDLMARGSI RMVSAHASQ IYTRATNT; *Пристапување# : NP_001234180.1; NM_001247251.1; p46301; *ОПИС : RPS25.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат