0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SJSW 10pcs Реле LY2NJ DC110V AC110V AC220V AC380V Мали Реле 10a 8 Пина Серпентина DPDT Со Приклучок

SJSW 10pcs Реле LY2NJ DC110V AC110V AC220V AC380V Мали Реле 10a 8 Пина Серпентина DPDT Со Приклучок

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Напон на серпентина : ве Молиме изберете. Пинови Број : 8 Пина. Моќност на серпентина : DC (W) : Q 0,9 AC (VA) : € 1.2. Контакт Структура : 8 пина 2 нормално отворени 2 нормално затворени. Контакт капацитет : 10А 250ВАК. Спецификации : име На Ставка : LY2 NJCoil Напон : ве Молиме изберете Пинови Број : 8 Иглички Моќност На Серпентина : DC(W) : Q 0,9 AC(VA) : va 1,2 Контактна Структура : 8 пина 2 нормално отворени 2 нормално затворен контакт капацитет : 10a 250vac повлекување напон : € 80%(V)напон На Ослободување : DC : Q : 10%(V),НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА отпорност на изолација : + 100 (Мвр) Димензии : 27,5 € 21 € 35,3 Mmterminals ФОРМА : SOCKETACTION ВРЕМЕ : 20 MS ИЛИ помалку време на поставување : 20ms или помала фреквенција на работа : механички 18.000 ЦИКЛУСИ / HOURELECTRIC 18.000 пати / час пакет вклучени : 10 X СЕРПЕНТИНА МОЌ РЕЛЕ LY2 NJ 10 x приклучоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат