0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хок Перформанси HB296P. 670 Супердути Кочница Рампа

Хок Перформанси HB296P. 670 Супердути Кочница Рампа

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Сд (Супердути) - тешка камионска сопирачка соединение. Екстремно сопирање за екстремни товари. Исклучително висок коефициент на триење. Екстремно висока отпорност на избледување. Се препорачува за прекумерни носивост. Супер-Јаглеродниот материјал На Хок Е дизајниран за тешки професионални флоти на камиони и камиони и Теренци кои влечат тешки товари. Овој материјал нуди неспоредливи перформанси на сопирање при апликации со висока инерција и повторливо сопирање. За безбедно возење со големи товари, од клучно значење е да имате сопирачки што работат правилно. Тешките флота камиони и лесни камиони и Теренци кои носат тешки влечни товари доживуваат високи температури на сопирање. Повисоките температури придонесуваат за предвремено абење на подлогата на сопирачките и роторот. Супердуктивниот производ На Изведбата на Хок е софистициран материјал кој има исклучително висок коефициент на триење дизајниран да обезбеди максимална моќност на запирање на камиони и ТЕРЕНЦИ со одлична дисипација на топлина со висока температура. Надградете ги перформансите на сопирањето на вашата флота или влечење на возилото со Супер-Должност На Перформансите на Јастребот. Се препорачува за професионални флоти (поголеми од 1 тон) и лесни камиони кои влечат прекумерни товари.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат