0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЧЕКГДБ 22 26мм Ремен За Часовник За Брзи Фит за Гармин Феникс 7 7Х 6Х 6х Про 5Х 5 плус 3ХР 935 945 С60 МК1 Плетенка Соло Јамка Најлон Часовник Рачен Зглоб

ЧЕКГДБ 22 26мм Ремен За Часовник За Брзи Фит за Гармин Феникс 7 7Х 6Х 6х Про 5Х 5 плус 3ХР 935 945 С60 МК1 Плетенка Соло Јамка

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат